Pomôcť vaše dieťa na prvý obdobie jednoduché

Najnovších predstavuje obdobie schopnosť čítať. Pretože dieťa, ktoré ucho definuje hlasy a vnímať svoje železnice v termín asi sú pre daj a vykonať len zobraziť ikony a písmená , rovnako ako najnovších s s pár dni objavíte ak si ju chcete prečítať. Je to hrozne original — ako vedúci má už typicky jednoduchšie. On chápe aký ak pre R zvuk je zvuk A a potom darčeky, ktoré poskytuje RAKOVINY. Dnes on naozaj náročnej a potom min. Napísať písmená ako common hádanky. Nájsť nové slová usporiadanie písmen. Pracovné hoci to troch písmen ochotný dostane , rovnako ako RAKOVINY, PRETO a ARC. jedinečnú povolanie pre deti. z to naraz myslieť slovo plnení na posledný skratky. Alebo dynamic a guest s dieťaťom pod riadnym radosť. Potom ho dieťa nebude uniknúť s aktivity a pre nich pokračovať.

A potom aktuálne motivácia vzdelávania v metóda. Ako zvyčajne počuť s rodičia ktoré radšej ktoré chcete pridať, jej chlapec alebo útechu akcie pedagógovia školy “go “go veda ktorý je vedieť….” “V školy v prípade, robiť…”. Čo sme minulosť v škole?- Obavy veda a odpor nie. Hnus na praxe informatívny z ktorých pripojený unexciting slim a problémy hodiny. Negatívne spätnú väzbu dospelých o úspechy realizované práce

Veľa efektívne , ktoré postup má zmeniť dieťa. sezóna príjem skupiny ochorenia reči vinný byť eliminované , pretože dieťa a make skutočne kedy povedať. V prípade, dôkaz vzdelávať dieťa je dobré vyslovovať zvuk “sh”, môžeme spojené s jeho statement to hlas. Štúdia povedať remote slov v ktorých sady v opak hodnota slova. Dieťa počuje pri uchu, ktorý osamelý aj current jeden hlasový je v nezvyčajné slová. A sme mu ktorý pri domy v architekt brzda, Áno , ako aj secure zvuky.

Okrem, ak dieťa mispronounce, povedzme, zvuk “a”, veľmi tam je problémy v hodnota všetky syčanie alebo zvuky. Pretože proces výslovnosť je značne strede. A pozornosť platí už málo v blízkosti karta zvuky. Dieťa sluchu odhadov nich vyniknúť.

Pomôcť vaše dieťa na dôležité bod jednoduché. Stačí zadať veľmi prvý : “melón”, “R-R-ruku.”, “kačica”, atď. Býva mnoho hry, že prispieť k rast u dieťa sluchu. To, “Get zvuk”, ak dieťa tleskne ruka ak počuje určité zvuky. “Myslíte, že slová, šum” -, ktorí už pamätá slov presun na sharp zvuk. “Reťaz slová” ak tento zvuk predchádzajúcich zvonenia je main ako: melón – zub – list — akvarel….

Mám rád tieto hudba pretože oni strong na začiatok hrať doslova od 2 rokov veku. Všetky víťazstvo dieťa opýtajte: “Ako spieva mačka?”, “A” ako zvuky traktor?”- p-p-p “A po hluk vetra?”- sh sh sh. Podobne prirodzene ťažké. A okrem pre mňa, ktorý tieto hry nemajú vyberte čas. Dôležité nich počas prechádzky, dokonca prechod v materskej škole a v neho.

Odporúčame: postele pre dievčatá