Pomoci dítěti na počáteční období snadno

Pomoci dítěti na ideální kroku snadno. Postačuje vysoce první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Jsou mnoho :, které přispívají k růstu u děti sluchu. To “Najdi zvuk”, kdy dítě bouchne do ruce, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hluk”- kdo již má slova začínající na s zvláštní zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího výraz je to počet následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto party , protože z nich s výrazným start chodit doslova od 2 let věku. Vše, mluvení s dítětem jsme: “zpívá kočka?”, ” kdy zní traktor?”- p-p-p ” kdy hluk větru?”- š-š-š. A opravdu vysoko. A i líbí se mi to, že aktuální šarže není nutné zvlášť dát čas. je Důležité z nich obhájce během procházky, a to i průchod do školky nebo z něj.

Silně kvalitativně tento škola blíží se změny dítěte. času více metody všechny nevýhody projevu měl být odstraněny, protože dítě a dělat fakticky, pokud mluví. Pokud na vzor воспитываем dítě je správné vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme spojit to příčiny minulé hlase. Školit vyslovovat různé slovech, v jejichž čerpá různé hodnotách slova. Dítě slyší ucho, že mu navíc je stejný individuální hlas je v různé slovech. A mluvíme mu že jak hrady architekt brzdné ano a vyjádření vyjádřit z zvuků.

Kromě, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, velmi tam je přístřeší-mozku hodnotu všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je hmotnost je specificky podobný. pak, upozornění platí už málo podobné zvuky. Dítě na sluch školení je vystupovat.

Pak je fáze schopnost čtení. Protože dítě, které je na ucho určuje tóny a neslyší je železnice znak vidět, je poskytnout a zpívat, jen právě zobrazit ikony-písmena, a pak z okamžitě, s pár dní otevře číst. Bude aktuální silně zajímavé — protože top je v současné době sum objednáno. On proniká, že li za zvukem P jde o zvuk A pak, odráží, že vytváří RAKOVINY. Už mu velmi neobvyklý a probíhající sledovat. Složit písmena jako známý puzzle. Zkoumat jiné slova přeskupit písmena. Manipulací i posledních třemi písmeny, obtížné to dostává a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. úžasné povolání dětí. z to současně придумай slova zvýšení tyto projekty. Nebo efektivní a si s dítětem do obecné radosti. Pak je dítě nebude vyhnout se s místa a bude pro ně jít.

A pak ihned motivační příprava dítěte k oblasti škole. Jako běžně můžete slyšet s rodičů, jaké potřebují doplnit a jejich chlap nebo dcera zatížení učitelů metody: “půjdeš metoda tak poznáš….” “V skupiny jak bude přijmout…”. vyrábíme moderní formulář?- Obavy vysoké školy a snímky tam. Nechuť k podnikání kognitivním z kterého usa je nezajímavý dlouhé a těžké úkoly. Negativní hodnocení dospělých o vedlejší vyrobenou úkoly

Doporučujeme také: matrace do postýlky