Ne všechny věci jsou stanoveny

Ne všechny věci jsou stanoveny. A kromě toho, oni také potřebují si odpočinout od nás, stejně jako my od nich. A to je žádoucí, aby každá věc měla své místo. A to není “v rohu”, a přesně tam, kde by to mělo být. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je v šatně. Jejím hlavním cílem – aby vás zachránil od trápení při hledání potřebných věcí.
328b15dff64681f1f1ad18229a3abac5
Kromě toho, speciální prostor pro uložení věcí pomůže nejen vyřešit problém organizovaného skladování, ale také zbavit přebytečné nábytku. Obrovská skříň s mezipatra, střežit roh vašem pokoji od nepaměti, mezaninu sami sebe visí nad našimi hlavami v již nízkými stropy – to vše bude, jak se zbavit.

check_room1_big.jpg optimální využití prostoru jakéhokoli šatníku může jen skříně v pořadí. Budete překvapeni, jak mnoho věcí, vejde do malé skříně s průměrným šatně. Check-in skříně a nábytkářské společnosti “umělecký nábytek” – vaše nejlepší volba. Vestavěné skříně a nábytek na míru šatníku by neměl právo sloužit vám, ale také hodí do interiéru vašeho bytu či domu, v harmonii se stylem svého života. Pro dekoraci nábytku šatny používáme sklo a zrcadla různých vzorů a barev, děrované desky a ratanu, a velký počet kombinací těchto materiálů.

Šaten ve své funkční účel – nejefektivnější úložný systém. Často se jedná o samostatný pokoj, kde si nemůžete prostě jít a zkusit věci a pat je.

Vyrobeno individuálně navržený nábytek pro šatny – to není výstřelek, a vaše pohodlí v každodenním životě. Naše Kampmann a designéři vám pomůže správně navrhnout racionální a pohodlné šatní skříň a další nábytek pro krytí, aby vyhovoval vašim potřebám a vkusu. Je důležité dokončit materiály, které budou použity při výrobě nábytku pro šatny, poté, co jste se seznámili se všemi vzorky. Naše společnost bude návrh a výroba rozvaděčů a další nábytek pro šatny s maximální kvalitu a v reálném čase!

V současné době není jen šatna, který ukládá věci – Dnes je obvaz z tradiční “uzavřené garderobu” bude k dispozici pro modelování prostoru. Vnější otevřenost a vnitřní harmonii – není k tomuto úsilí, zda moderní člověk?!
Šatny šatny šaten