Manezhi odlišné od sebe navzájem

Manezhi odlišné od sebe navzájem, které materiálu bočních stěn a na podkladu. V případě, že povlak je častější Podklad z voskované plátno, boční stěny jsou vyrobeny z různých textur: dřevěné mřížky, plastové tyče a měkkým hadříkem mesh. Voskované plátno je dobré, protože v případě vyšší moci, v důsledku nichž matka neměl čas sedět dítě na nočník, ohrádka je snadno umýt a suché. Plastových či dřevěných protínající se boční stěny ohledem na její tuhost umožňuje, aby dítě pevně stát na nohou, i když žádné další nosné prvky, často ve formě zvláštních kroužků, pro které může dítě držet při zvedání. Dále tyto konstrukty zajímavá chuť, aniž by přitom významný vliv mechanického poškození. Grid také zjemňuje jakýkoli pád dítěte, ale to je vaše vize, podle odborníků, má negativní vliv – pro zobrazení okolí skrz pletivo čelí ztrátu ostrosti vidění.

40480
Ohrádka se liší v jejich cílovou destinaci: tam jsou postýlky transformátory, se snadno přizpůsobí kočárku, postýlce nebo ve skříni s policemi, a tam jsou dětské postýlky, které nejsou určeny k obnově v jiné části interiéru. Kombinace hrací plochu s spí obvykle užitečné pro rodiče, ale dítě může splést – kde je místo pro hry a tam, kde to začíná ospalý Morpheus.
Skládací a pevné aréna. První možnost je užitečná, pokud chcete být neustále v pohybu: od domova do země, ze země na někoho ze svých přátel, atd Je to opravdu dobrý, protože dítě se bude cítit “svůj” v každém území. Pravidelné ohrádka postrádá tyto vlastnosti, ale to má odolnost a je obvykle vyšší. Kromě toho, aréna pro větší mobilitu lze vybavit koly. V tomto případě, není na škodu bude, aby se ujistil, zda jsou zámky na nich.
Arenas jsou jednoduché a na přítomnost možností. Jako doplněk nalezeno hudební tlačítka, dosahující kompletní hra oblouk stanovena na prkna, světel, všechny druhy polic, atd Hmotnost možností, hlavní věc – zvolit si vlastní. Zajímavé arena, “mluví” matčin hlas. Vokály snadno reprodukovat a dítě cítí jistější.