Lacko měl v tréninkovém zápase Hrbatého na raketě

BRATISLAVA – V Sibamac aréně Národního tenisového centra v úterý pokračuje příprava slovenského i belgického týmu před blížícím se bratislavským setkáním o účast ve světové skupině Davisova poháru 2007, které se uskuteční od 22. do 24.září.

Podle moment aacute; ln situ & aacute; ce se nezdá & aacute ;, že by o dům & aacute; cí dvojce pro dvouhru za jasn & yacute; m l & iacute; DROM t & iacute; mu Dominikem spousta & yacute; m mohli rozhodnout & uacute; ť drobn & eacute; zdravotn & eacute; probl & eacute; my, o kter & yacute; ch v pondělí referovali Luk & aacute; & scaron; Lacko i Michal Mertin & aacute; k.

“Luk & aacute; & scaron; si ten probl & eacute; ms lev & yacute; m z & aacute; p & auml; st & iacute ; m, kter & yacute; vyvstal přibližně před měsícem, přivezl z americk & eacute; ho turn & eacute ;, kde byl dost vytížen & yacute ;, ale už to ustupuje.Mi & scaron; o potřebuje trochu času na rozh & yacute; Banie toho lev & eacute; ho kolena, celkově v & scaron; pokud asi zdravotn & yacute; stav v & ocirc; bec nebude mít při volbě druh & eacute; ho hr & aacute; ča vliv, “naznačil tr & eacute; ner daviscupov & eacute; ho t & iacute; mu Milan Martinec a dodal:” Nomin & aacute; ci zřejmě zveřejňuje & iacute; me až před & scaron; Tvrtko & yacute; m losem, ale interně si ji stanů & iacute; me cz & ocirc; r, jak již avizoval kapit & aacute; n Milo & scaron; Meč & iacute; ř. D & aacute; me hlavy dohromady a svůj & iacute; m n & aacute; zorom přispěje i Domino, kter & yacute; od úterý bude mít za sebou tr & eacute; Ning & eacute; z & aacute; pasy s oběma uch & aacute; řidičského výcviku. Luk & aacute; & scaron; Lacko nad n & iacute; m vedl 6: 4, 2: 6, 2: 0, když jsme museli pustit na dvorec na & scaron; je s & uacute; pérové ​​v s & uacute; lade s rozpisem tr & eacute; ning.Třeba v & scaron; pokud samozřejmě podotkn & uacute; ť, že spousta & yacute; si cs & uacute; & scaron; al r & ocirc; zne hern & eacute; situ & aacute; ce a & uacute; rů & eacute; kombin & aacute; ce, např & iacute; klad n & aacute; běhy. V r & aacute; mci večerních & eacute; ho bloku se setká is Mertin & aacute; kom, kter & yacute; hrál proti & scaron; čtvrtý & eacute; mu členu t & iacute; mu Pavlovi Červen & aacute; kovi, ale bez r & aacute; tania, a přece jen se zdálo, že dělal o něco více neumožňujícím výdej & uacute; ten & yacute; ch ch & yacute; b. Za Luk & aacute; & scaron; a se zatím přihnout & aacute; ra dobr & aacute; forma z ostatn & eacute; ho období, taktika se & scaron; etfiení & iacute; m Mi & scaron; a pro sobotňaj & scaron; iu & scaron; tvorhru a možná i moment překvapení, protože Lacko je pro Belgičany méně vědom & yacute; m tenistou.Nechme to v & scaron; pokud na kapit & aacute; na, kter & yacute; m & aacute; dobr & eacute; oko a dostatek cz & uacute; šenost & iacute ;, respekt & iacute; ve informac & aacute; ci & iacute ;. “

Př & iacute; padn & yacute; z & aacute; pas o místenku Martinec nepředpokládá & aacute ;:” Tak & eacute; něco by mě velmi překvapilo i na okresní & uacute; rovni. Opravdu netřeba zab & uacute; dát, že nejde jen o žebrem & iacute; kulicka & eacute; postavení, protože Mi & scaron; o se dost věnuje debli na hlavním okruhu ATP a dopl & aacute; ca na to poklesem singlů & eacute; ho postavení. “Belgičané se v r & aacute; mci střídání” změn “na tvrdém povrchu Premier Court dostali v úterý do uvolněné debaty se slovensk & yacute ; mi s & uacute; perm.

“I & scaron; lo jen o tak & eacute; & Scaron; standardn & eacute; hecování. Body a presti & iacute; ž vst & uacute; Pá do hry až od pátku.V & scaron; ichni se navz & aacute; jem poznej & uacute; z turnajů a mezi klukama panuj & uacute; korektního & eacute; vztahy. Olivier Rochus s Dominikem spousta & yacute; se dnes věnovali pyrotechniky & aacute; m. Olivier m & aacute; asi nejdel & scaron; í r & uacute; čku ze & scaron; ir & scaron; í světové & scaron; pičky – pouze několik centimetrů od povolen & eacute; ho maxima. On s & aacute; m se zase pozastavují nad t & yacute; m, pokud & uacute; měl & uacute; hlavu rakety použ & iacute; va Dominik, “nab & uacute; kol drobnokresbou ze z & aacute; kulisa pr & iacute; pravy M. Martinec.

Rozpis tr & eacute; ning – středa 20. září:

9.00 – 12:00 Slovensko
12.00 – 14.00 h Belgie
14.00 – 16.00 h Slovensko
16.00 – 18.00 h Belgie