Istnieją różne wujka i cioci, które wyglądają bardzo urocze i drogie

Dzieci – korzystny “towar”. Ich kradną i oferują. Swym posłaniem jest im wytłumaczyć, że takie kwestii zalegają w świecie. Nie zagrażać ich, jak zrobić się do współczesnego, iż potrafią próbować ukraść lub zwabić. Zaczęłam towarzyszyć te dyskusji z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Istnieją inne wujka i cioci, które przypominają bardzo wrażliwe a czyste, jednakże stanowią nieczyste pomysły wobec dzieci. Potrafią one przejmować dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Stworzyć im eksploatacji, mogą nawet zabić. Tacy wszyscy mogą nastąpić się w życiu, trzeba wyszkolić się je wyróżniać. Wyobraź sobie, że poszukujesz sama, a ja będę nieprzyjemną wujkiem. Będę cię namawiać, i potem rozejrzę się trochę, że nie jest nikogo, pojmę a potrafię na ciebie samochód, lub dojazd. Wymagasz z razu zacząć krzyczeć, wołać o dopłatę, zachęcać do siebie jakąś uwagę. Mówić, iż ostatniego wujka nie wiesz, oraz on smakuje cię ukraść.

Zaczęli pracować, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, obok mnie w dworu jest polecający kocięta. Chodź, ja ciż je dam”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak aby toż skończył (cvaknutí) sprawca) nie Chce, i tu nagle postrzegam ją również. Także ona zabija oniemiały z zdumienia. Zakładamy się śmiać, działanie nie powiodło się. Wszystko od przodzie. Najważniejsze, pamiętaj, że w nauczeniu dziecka istotne jest, by nie krzyczeć, a funkcjonować i powoli wszystko wyjaśnić.

Tak wykonywali wiele miesięcy, dopóki nie zapoznała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem poszli do Niemiec, oraz wprowadził przypadek sprawdzić moje starania. Wyszli z pociechą do zakładu. Sklep stanowi intensywny, wielopiętrowy, z fontannami i dyskotek. Pozwalała jej lody, posadziła na ławie i radzę: “Jestem tu za szybą, jedz lody i pokonaj w wydział”, oraz jedyna pojechała do biura. Weszłam, natomiast on ujawnił się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka sprawy, nie potrafiła się oderwać i podążyła na piętro. I tutaj słyszę głosy mojego dziecka. U mnie centrum w pięty, kierunkiem na ruchomych schodach temu. Zaś z powłoki widzę taki opis — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią za nią dodatkowo przeżywa zabrać ją za uchwyty i uspokoić. Czyli dziecko przypomniał sobie całe moje myśli: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — i rozpoczęła krzyczeć.

Niezmiernie ważne istnieje także to wszystko nazywać sprawie po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy oczekują dzieci do seksu, tak wymieniają. A obecni (kliknij) pany potrafią nas przyjść wszędzie. Dziecko potrzebuje posiadać o siebie zadbać. Pokaż go opisywać NIE, a przede całym w karmieniu dziecka powinien pozwolić informować NIE trzeba. Skoro on uważa uprawnienie stwierdzić “nie”, wtedy z zewnątrz oraz pewnie właśnie napisać.

Jeśli on nie jest założenia ci naturalnie mówić, toż rozumiejcie, że także kolejnym te boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie stanowiło w celach dorosłych, efektywnie a z ust dać. Każdy odpowiedzialny był dla mnie autorytetem, a ja nic nie mogłam przyjąć, nawet jeśli mi pisali źle. Miałem 14 lat, gdy ja jakoś poleciała do kina i odczuwam, że ktoś położył mi dłoń na kolanie. Jestem kompletna wyciśnięty i wysunęła się, ręka stawała się wyjątkowo zdrowe. Ja w strona siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem rzuciła się i wyrosła (cvaknutie) z klasy, również istniałoby mi wstyd. Teraz, kiedy proszę sobie tenże etap i opisuję, myślę, że poszkodowany w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i pilnować się. A nawet z pozornie nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki marzą cię dotknąć, śmiało i mocno zacznij mówić: “Zatem co składasz? (cvaknutí) Czemu ty mnie dotykasz?” — A wydawać wtedy powinien pełnym a wobec, aby toteż im było wstyd za siebie, a nie dziecku za ostatnie, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie uciekają (zobacz ten post) z kina, zaś nie twoja córka lub syn.