Hlavním úkolem rodičů

Hlavním úkolem rodičů – nabídnout dítěti vyváženou a pestrou stravu. Nechte ho mít možnost vybrat si, ale volba učiní z výrobků schopna plně vyhovět jejich potřebám. Musí být bílkoviny, tuky a sacharidy, a, a požadované množství užitečných vlákna.
Při vaření, to je důležité, aby se ujistil, že nedostal zrohovatělé kůže, kostí v dětské menu, film, a dalšími problémy, které vyžadují žvýkání. Zubov, pak drobky stále nestačí! Je lepší, když jsou výrobky, které mají být v páře. Zelenina – na takovou konzistenci, že nemají rozpadnout v rukou dítěte, i ovoce a vše by mělo předložit syrové.

42

Mnozí se obávají, že dítě bude dusit, jestli bude ukousnout velký kus. Tak to bude, pokud jste ještě pečlivě brousit všechny produkty určené pro něj. Pokud jeho již od počátku neomezovat přístup k potravinám částice, pak tam nejsou žádné problémy – to bude chránit přirozený reflex, který zabraňuje dostatečně velká, aby spolknout kus. Ale přítomnost dospělého člověka je stále nutné!

Opustí dítě sám s nebezpečnými potravinami, jakýmkoliv způsobem, který jste zvolili potraviny.
Lure kousky – ideální začít učit svépomocné dovednosti. Tento displej nezávislosti nejen zjednoduší úvod do nové krmivo, ale také eliminovat problém “krmení” v budoucnosti. A pamatujte, že dříve, než jeden rok věku pro hlavní jídlo drobky je mateřské mléko!