Hingisová zdolala v souboji bývalých jednotek Davenportová

INDIAN WELLS – Bývalá tenisová královna Martina Hingisová dosáhla během svého vydařeného návratu na profesionální dvorce po více než třech letech další velké vítězství, tentokrát v Indian Wells nad turnajovou dvojkou Lindsay Davenportovou.

V s & uacute; boji dvou b & yacute; val & yacute; ch světů & yacute; ch jednotek a velk & yacute; ch rivaliek z minulosti vyhrála 25letá & aacute; & Scaron; vajčiarka nad 29-letou Američankou 6: 3, 1: 6, 6: 2 a post & uacute; pila do & scaron; tvrťfin & aacute; le vy & scaron; e dvojmili & oacute; nov & eacute; ho presti & iacute; z něj turnaje. V zn & aacute; mej p & uacute; & scaron; tní o & aacute; že v Kalifornii hr & aacute; Hingisov & aacute; po & scaron; IEST jednou a v & scaron; echny své & uacute; části proměnila minim & aacute; ln v postup mezi osm nejlep & scaron; & iacute; ch. V roce 1998 cel & yacute; turnaj vyhrála.Davenportové se to podařilo v letech 1997 a 2000, přičemž v druhém pr & iacute; padě ve fin & aacute; le sv & iacute; těžit ve fin & aacute; le pr & aacute; ve nad Hingisovou. “Zdolat Lindsay zde v Indian Wells po dluh & scaron; em čase je pravděpodobně více než cokoli in & eacute ;. Je to velkolepá & yacute; pocit,” vyjádřila své pocity Hingisov & aacute ;.

& scaron; vajčiarka nastupovala do z & aacute; pasu s vědom & iacute; m, že se cz & uacute; šené & scaron; ou s & uacute; Perk prohrála 8 z posledn & yacute; ch 11 duelů.Za stavu 1: 1 na sety v & scaron; pokud Američanku přitlačila, dostala do pohybu a dluh & scaron; & iacute; ch v & yacute; men a nakonec se zasl & uacute; ženě te & scaron; ila z postupu do & scaron; tvrťfin & aacute; le. “Věděla jsem, že mus & iacute; m dobře pod & aacute; vat a zahr & aacute; vat v & iacute; tažné & eacute; míče tak r & yacute; rychle, jak jen d & aacute ;. Akon & aacute; hle jsme se dostali do v & yacute; men, začala jsem chybovat a s & uacute; Perk st & uacute; plo sebevědomí, “kon & scaron; tatovala Davenportov & uacute ;, kter & uacute; během setkání pobolíval nebez- & aacute; t, ale to nepovažovala za hlavn & yacute; d & ocirc; vod prohry. Hingisov & aacute; upravila skvěl & uacute; Letošním & uacute; bilanci na 19: 6 a na kolen & aacute; dostala už druh & uacute; hr & aacute; čku z aktu & aacute; ln Top 5 na světě.Ve Února & aacute; ri v Tokiu & uacute; plně suver & eacute; ESE zdolala Rusku Mariu & scaron; arapovov & uacute; 6: 2, 6: 0.

V dal & scaron; & iacute; ch s & uacute; bojích osemfin & aacute; le ženské dvouhře se zrodilo už jen jedno překvapení na & uacute; kor vy & scaron; & scaron; í nasazené hr & aacute; čky. V čistě ruském s & uacute; boji prohrála nev & yacute; rázně & aacute; Anastasia Myskina & aacute; (5.) s Dinara Safinovou (10.) 1: 6, 3: 6 a pr & aacute; ve mlad & scaron; í sestra Marata Safina bude Hingisové s & uacute; Perk v boji o postup do semifin & aacute; le. Sest & aacute; vaj & uacute; ce tři tenistky z kvarteta nejvy & scaron; & scaron; í nasazen & yacute; ch si poradili se svými s & uacute; pérky poměrně hladce.Turnajů & aacute; jednotka Belgičanka Justine Henin & aacute; -Hardennov & aacute ;, kter & aacute; v Indian Wells triumfovala v roce 2004, vyřadila Japonku Ai Sugijamov & uacute; 6: 2, 6: 1, trojka Ruska Maria & scaron; arapovov & aacute; si poradila s & scaron; AHAR Peerová z Izraele 7: 6 (2), 6: 1. & Scaron; tvorka Ruska Jelena Dementieva & aacute; nedala & scaron; anci Č & iacute; ňanke Na Li a sv & iacute; těží 6: 3, 6: 2. Osmičku & scaron; tvrťfinalistiek doplnili i tři mlad & eacute; hr & aacute; čky: Srbka Ana Ivanovič & aacute ;, Němka Anna-Lena Gr & ouml; nefeldov & aacute; a Argent & iacute; nčanka Gisela Dulko & aacute;.