Dôležité: výber detský nábytok

Drevotriesková doska (drevotriesková doska) – pre pevnosť nie je horší ako stromu, oveľa lacnejšie, ale môžu byť toxické pre dieťa v dôsledku formaldehyd, ktorý sa používa pri výrobe tohto materiálu. Nákup nábytku z drevotrieskových dosiek nie je žiaduce. Najmä ak sa jedná o lacné súprav.

MDF (drevo-volonistaya Medium Density sololit) – lacný a šetrný k životnému prostrediu materiál. Nábytok z MDF, drevo je dobrou alternatívou.

Dôležité: výber detský nábytok postýlka, by mali venovať pozornosť svojej bezpečnosti pre (zdravotných a bezpečnostných noriem compliance) dieťa, o čom svedčí certifikát kvality.
f20150523180747-dm10
Okrem materiál, pozornosť by mala byť venovaná na pokrytie nábytok – to musí byť odolný voči vlhkosti a poškriabaniu a ľahko sa čistí. Farby, farby a laky by nemali obsahovať toxické látky, ktoré môžu poškodiť zdravie dieťaťa alebo spôsobiť jeho alergie.

Ak sú prítomné nábytok sklenené prvky, musí byť vyrobená z bezpečnostného skla.
vek

Deti potrebujú kúpiť nábytok od narodenia. Ale osobitnú úlohu, ktorú zohráva pre deti od 2-3 rokov. V tomto veku sa dieťa začína chápať sami seba ako jednotlivci, ktoré sa zaviazali k nezávislosti a napodobňovať dospelých.

Pre novorodenca, musíte mať zavináča do plienok, postele a posteľnú bielizeň skrine (hrudník). Deti vo veku postýlka 2-3 roky záujemcov rebrík, šmykľavka a modulárne čalúneného nábytku.

Predškolákov potrebujú malý stôl, kde by vyrezávať remesla alebo kresliť obrázky. Okrem toho sú potrebné krabice na hračky a police alebo police na knihy.

Pre školy deti potrebujú detský počítačový stôl so sekciami pre knihy a zošity.

Dôležité: nebudú kupovať nábytok “pre rast” – to je nepríjemné pre dieťa a zlý vplyv na utváranie jeho držanie tela.

Ak sa vám nedarí často aktualizovať nábytok vďaka rýchlemu rastu dieťaťa, je treba dávať pozor na nábytok-transformátor s výškovým nastavením (stoličky) a dĺžkou (lôžko). Rastové skupiny až do 850 mm, 850-1000, 1000-1150, 1150-1300, a viac ako 1300 mm. Väčšina z takéhoto nábytku môžu byť použité pre deti od 2 do 10 rokov.
Paul dieťa

Pre chlapcov – mali zvoliť odolné a ľahko sa čistia nábytok s množstvom boxov na hračky a náradie.

Odporúča sa vybaviť športový areál skladajúci postýlka sa z kovovej priečne steny, rebríky a prívesné gymnastické kruhy. Ak chcete ušetriť miesto, môžete si vybrať skladacie vodorovný pruh.

Je dôležité, aby v miestnosti bolo dosť miesta pre aktívne hranie a malých častí, ktoré prichádzajú v sadách hádaniek, návrhárov a modelov.