Dôležité: posteľ pre dieťa do 3 rokov

Dôležité: posteľ pre dieťa do 3 rokov, musí byť opatrené dorazmi alebo nárazníky, že dieťa spadol.

Pre dieťa – to platí pre všetky vekové skupiny – sa odporúča zvoliť zdravé chrbtice ortopedické matrace.
detskaya-mebel-kiev-1
Stoličky – by mal byť späť s miernym náklonom dozadu (tupom uhle) a opierkami. Odporúča sa u vybraných modelov s nastaviteľným sedadlom a podrúčkami – v tomto prípade nie je nutné často meniť stoličku pod rastom dieťaťa.

Dôležité: stoličky by malo byť jednoduché natoľko, že dieťa ich môže pohybovať.

Tabuľka – dobre hodí modelu obdĺžnikový tvar. Jej platňa musí byť umiestnená alebo úroveň lakeť alebo o niečo vyššia – takže v dolnej časti je dostatok miesta pre nohy dieťaťa. Ak je miestnosť malá, dobrá voľba by bola tabuľka skladacie. Pre dve alebo viac detí, môžete si kúpiť len tabuľku s prídavnou výsuvnou pracovnou doskou.

Dôležité: Počítač je lepšie kúpiť špeciálny počítačový stôl.

Šatníková skriňa – Kit detského nábytku môžu byť zahrnuté ako jeden alebo niekoľko skríň (odevy, knihy, hračky).

Dvierka skrine by nemala byť zrcadlení alebo skla, tak, aby dieťa nie sú rozdelené a ani zraniť. Je lepšie dať prednosť plytké a nízke skrinky, pretože dieťa bude vhodné, aby si jednu alebo druhú vec. Dvere a zásuvky by mali byť ľahko otvoriť a nábytok – byť vysoko kvalitné a spoľahlivé pevné.

Tiež detská izba môže byť doplnená police.

Dôležité: je odporúčané ku kúpe modulový nábytok, takže to nemusí kupovať, napríklad nový šatník, ak je to nutné – bude stačiť pridať niekoľko blokov.
materiál

Drevo – prírodný, ekologický a efektívny pre daný typ materiálu. Na druhej strane dreveného nábytku je pomerne drahé a citlivé na jemné i mechanickému namáhaniu – na jeho povrchu sú škrabance a preliačiny. Preto sa v priebehu času drevený nábytok musí byť základným náterom a maľoval.