Cribs by měl mít k dispozici dostatečný počet pozitivních ukazatelů

Cribs by měl mít k dispozici dostatečný počet pozitivních ukazatelů.

Musí být stabilní, pevné, poměrně hluboko, snadno se pohybovat, pohodlné a jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Nejčastěji, dětské postýlky jsou vybírány na principu líbí nebo nelíbí. To je prostě nestačí.

kt502

Aby nedošlo k ztratit ve výběru, řídit těmito vlastnostmi:

Nakupování Dětská postýlka dřeva, je lepší, když je to olše, bříza nebo javor. Modely těchto stromů jsou robustní a odolné. Výrobky vyrobené z borovice nemají tyto vlastnosti, kvůli měkkosti dřeva nábytek, rychle houpačka pro montáž, a pohled okamžitě ztratí.
Mnoho pediatři nedoporučují, aby zvážila dřevěné obložení jako jedinou správnou možnost. Moderní dřevěná dětská postýlka kryt pochybné kvality laku, který bude žvýkat dítě, jakmile zuby.
Kovové postýlky – to je nejlepší nábytek řešení, podle lékařů. Tyto výrobky jsou dobře umyty, a oni nezačnou bakterie a chyby, kůrovci.
Dno postýlky by měl být pevný, a pro dobré větrání roštová matrace.
Po stranách postýlce by měla být, mezi tyče udržovat vzdálenost ne více než pět centimetrů. Tento krok je nutný k zajištění nábytek toho, aby dítě, učit se točit, ne ublížit jeho zadní nohou nebo rukou.
Velmi pohodlné postele s pohyblivými přírubami. Máma je snadnější odstranit z postýlky dítěte, a dítě, až vyroste – být vybrán samostatně.
Stejně tak pohodlné postele s regulací hloubky dna. Tím, nastavení výšky, můžete snadno nahrát zpět položit dítě dětský nábytek nebo snížena pod úroveň, že dítě není vynechána, když se začne růst.

Praktické vybavení postýlky zásuvky. Tam mohou být přidány jako dětské oblečení a hračky.

Modely dětská lůžka:

Klasické modely postýlky jsou zaměřeny na děti ve věku do tří let. Tyto produkty jsou běžné na nohy, na kolech a na smyky.
Lůžka v kolébce určený pro dítěte věku až na šest měsíců. Tyto modely jsou vybaveny držadlem a odnímatelným krytem, ​​který může být snadno vymazány.
Postele, postýlky pro děti do tří let. Některé modely mají transformační mechanismus, a snadno složit pro přepravu dětský nábytek. Nevýhodou tohoto produktu -, že její dno je příliš blízko k podlaze, je to únavné pro vaše záda, když často musí sklonit k dítěti.
Postele transformátory žebříky jsou zajímavé prvky: přebalovací pult, dětská komoda, a další police. Tato postel je určena pro děti do sedmi let.