Čítajte tiež: 10 nezvyčajné detskej postieľky

Jedným z kľúčových okamihov v živote novorodenca – pokojné a bezpečné spánok. Preto je zodpovedný výber poplatku za detské postieľky si zaslúži osobitnú pozornosť.

spalynya-z-dytyachym-lizhechkom

Všetky lôžka pre deti sú rozdelené do dvoch typov – pravidelné a transformátorov. Prvá možnosť – klasický, ktorá sa skladá z niekoľkých dno, boky a chrbát. Bed už bola testovaná viac ako jednu Baby Nabytok generáciu detí. Avšak, keď dieťa dosiahne troch, štyroch rokov, bude mu musieť kúpiť iný nábytok na spanie.

Lôžka transformátory sú viac funkčné. Majú malú vstavanou komoda s swaddling palube. Keď sa dieťa dostane starší je komoda je umiestnený vedľa postele, a na jeho mieste sa nachádza väčšie matraca. Vzhľadom k tejto funkcii, táto lôžka slúži dieťa až do 10-12 rokov. Samozrejme, že vzhľadom na náklady, drahšie transformátory klasické postele. A tak viac priestoru.

Ako si vybrať detskú postieľku

Čítajte tiež: poschodovej postele Baby Nabytok: pôvodného modelu (fotografie)

MATERIÁLY PRE DETI v posteli

Najlepšie materiál pre detské postieľky všetkých čias – strom. Pri výbere nábytku, opýtajte sa predávajúci hygienické certifikát “. Neškodný”, čo naznačuje, z ktorého urobil jednu alebo ďalšiu postieľku a ako to je

Najlepšie Stromy pre výrobu detských postieľok – jelša, breza a javor. Ale oni sú najdrahšie. Borovica je lacnejšie, ale to je mäkšia, takže môžu zanechať stopy v prípade, pipsqueak zaklopať na nej hrkálku alebo “vyskúšať na zub.”

MDF (jemné frakcie strom) – trvanlivý materiál, na rozdiel od dreva. Okrem toho, pri jeho výrobe sa vyhýba používaniu nebezpečných živíc.

Čítajte tiež: Ako si vybrať ten správny vankúš

Drevotriesková doska (na báze dreva materiálov) a preglejky všeobecne sa neodporúča, pretože sú menej odolné, a tiež často pri ich výrobe, toxických látok.

Aj v konštrukcii postieľky pre dieťa môžu byť použité plastové a kovové diely. Na tom nie je nič zlé, pretože celkový “ekológia” nábytku nie je poškodený.

Ďalším dôležitým bodom Baby Nabytok, ktorý by ste mali venovať pozornosť pri nákupe – podlahovej postele. Je žiaduce, aby to nebolo maľovať, ale neškodný, používa špeciálne pre detské výrobky lakom.

Čítajte tiež: Vybavuje škôlky pre novorodenca

výška ráfika

Samozrejme, že najlepšou voľbou jasle cestovná postieľka – s prírubami, ktoré môžu byť upravené.

V prípade, že strana je vynechaný, potom sa oprieť na novorodenca oveľa jednoduchšie. Ale keď sa dieťa dostane starší a už je schopný sa postaviť sám, bude musieť vybrať stranu.

Keď dieťa začne vyliezť z postieľky, bude stačiť, aby sa odstránili dva zvislé prepážky v prednej časti panelu, samozrejme, v prípade, že detskú postieľku má šancu.

Čítajte tiež: Dollhouse: stelesňovať detský sen

Dno a STRAP

Výber lôžko pre dieťa

Vzhľadom na rozsah dieťa, ako rastie, budú vynechané dno postieľky. Je pravidlom, že väčšina modelov poskytujú nastavenie troch úrovniach.