Blind roviny a pevné geometrické tvary

Blind roviny a pevné geometrické tvary. A potom ukázať, ako s niekoľkými ďalšími podrobnosťami lopte sa stáva jablko, a niekoľko trojuholníkov – okvetné lístky. Dieťa staršie bude schopný šíriť sa z obrazu detské postele so zábranou v Banaby.sk rovinných útvarov.
dets-mebe-12
Ďalšie čarovná hra – nielen statické vyrezávať figúrky a previesť ich. Zapojiť dieťa v procese hre, požiadajte ho, aby “pick listy” odstrihnúť kusy hliny a dláždený spolu kŕmiť húsenica. Každé dieťa pretiahol detské postele so zábranou v Banaby.sk krídla húsenica “žerie”, stáva dlhšia a hustejšia. A potom ukazujú, ako sa schová v kukle a potom ukončí (nutnosť motýľ formy tak rýchlo, ako je to možné) motýľ. Nemenej zaujímavé sú pestovanie a transformácie semien alebo kvet žaba metamorfózy.

Ak váš pracovný pomer trvá dosť dlho a dieťa nesnažia zničiť všetky remeslá, hrať zovšeobecnenie. Ležal všetky zlepené číselné údaje podľa kategórií – doprava, jedlo, zvieratá. Ak vaše dieťa rád, nabudúce požiadať, aby triediť do dvoch skupín ovocia a zeleniny, oddeliť jedlé od nejedlých alebo zvierat vo voľnej prírode.

Dieťa, dlho pozorovať pre modelovanie, dovoliť hrať hádanky. Povedzte svojmu dieťaťu, že ste jednoducho zviera postel pre deti- Banaby.sk (potraviny, doprava, kvetina), a nechala ho uhádnuť, kto je chcete vytvoriť, ako toto číslo bude u konca.

Výsledkom prvých pokusov dieťaťa, ktorý je slepý, je pravdepodobné, že niečo “divného-báječný”. A to nevadí. Premýšľajte o názve tohto tvora. Blind mu jedlo, hračky, a potom priateľov. Tieto hry, aj keď nie učil vyrezávať, ale rozvíjať predstavivosť, tvorivú slobodu.

Dieťa začne hľadať svoje miesto medzi ľuďmi, bude užitočná pre spoločenské hry. Vyrezávať celej rodiny zvierat, ľudí alebo fantastických tvorov. Aktivácia je s rôznym situáciám. Tieto hry pomôže vaše dieťa diskrétne predviesť nedávny konflikt, nacvičovať blížiace sa kampaň za návštevu, naučiť sa stretnúť a pracovať s deťmi. Správa všetky znaky môžu dospelá Banaby, ale je lepšie, keď dieťa prevezme úlohu.

Pred vyrezávať niečo sám, dieťa potrebuje naučiť, ako klobásy a guličky, nakrájajte je s nožom, otočiť guličky do tortilly. Len preto, že to nie je zaujímavé robiť. Ale varenie s matkou rôznych pokrmov – vzrušujúci zážitok.

Vzácny by mohlo znížiť sendviče dláždené dohromady z dospelého chleba a syra. Alebo vyrovnať hrče bezprostrednej blízkosti získať koláče na torte. Poučte svoje dieťa vrátiť malé guľôčky z čokolády alebo ovocie, salámy klobás. Iste že dieťa bude chcieť podieľať na zdobenie pokrmov. Plastelíny slúži potravín rekvizity pre hry v obchode kaviarni. Alebo bude občerstvenie, ktorí prišli navštíviť bábiky a zvieratá. Tento plastelíny obed – dobrý dôvod Banaby dať dieťaťu prvý pohľad frakcií a rozdelenie (koláč alebo koláč), učí sa porovnávať (počet hostí a množstvo sendvičov), cvičiť sčítanie a odčítanie.

Možno uniesť hry s plastelíny, bude dieťa milovať tie veci, a čoskoro bude musieť vytvoriť stroje, zvieratá, ľudí. Prostredníctvom hry (navrhovaná v článku a skutočnosť, že ste prišli s dieťaťom) kúpil sadu hliny priniesť veľa výhod a radosti.