Bed-prádelník může obsahovat dva

Bed-prádelník může obsahovat dva, tři, a někdy i čtyři vrstvy. Tento nábytek s velkým lovu nyní používají v mateřských školách. Ale nájemníci malogabaritok může vyhodnotit klady těchto lůžek. V noci – plnou postel pro děti, skluzavka v dopoledních hodinách, a voila, kompaktní komoda není nepořádek obytný prostor.
91919569_f56af63ae565c4538ee9c8a231fabdcf
Obecně platí, že poté, majitelé lůžkových Transformers-komody a postele již dlouho oceňují veškeré výhody tohoto nábytku. Takže je to jen dar z nebes pro malého obytného prostoru!

Koupit ložní transformátor v Charkově nebo objednat zde.

Stále více a více majitelé malých bydlení potýkají s katastrofálním nedostatkem prostoru a racionálního rozložení nábytku. Když tak málo místa, a v bytě bydlí rodiny s dětmi, aby se zabránilo nekonečné ranky a odřeniny vlivem nepořádek nábytku. Nemluvě o tom, že často děti a hrát některé nikde. Jak se říká, a tak “no turn ani otočit” …

Výstupem je tam pořád – konvertibilní nábytek! Moderní nábytek se stala tak kompaktní a funkční, že nyní každá rodina se snaží uvolnit místo co možná nejvíce. U dětského pokoje nebo dětského koutku ve studiu bytě je ideální pro dětskou postel-transformátoru.

Variace tohoto typu nábytku je poměrně hodně. Tento jednostupňový a postýlky pro miminka, který je vybaven ochranným lemem a přebalovací pult, který, když dítě vyroste, můžete ji odstranit. Tento přebalovací stůl se stává noční stolky. Tak betlém promění v plném postel pro dospívající. A vy nemusíte znovu přemýšlet o tom, jak si koupit dětskou postýlku, vyrostl z postýlky.

Tam jsou palandy-transformátory. Jsou určeny pro rodinu s dvěma dětmi. Například horní pohodlně spí starší dítě, a ve spodní části – postýlky pro novorozence, který je stejně snadno přeměnit běžné spaní místě v případě potřeby.

Dalším typem postele, transformátory a vše může být otočen do plnohodnotného dětského pokoje. Tato postel je uspořádána takovým způsobem, že otočením Ochranný lem, jej můžete proměnit pracovní místo, které je na stole, který je umístěn pod skříň se zásuvkami, později sloužící jako skladovací Office a další podrobnosti.